szukaj:  

Serdecznie witamy
 
Szkółka Bylin Dobrepole zlokalizowana jest na obrzeżach Poznania i specjalizuje się w doniczkowej produkcji roślin ozdobnych. Mamy w tym zakresie bogate doświadczenie, zdobywane sukcesywnie od 1996 roku. Nasi klienci to centra ogrodnicze oraz firmy trudniące się zakładaniem ogrodów.
 
Pragniemy zainteresować Państwa naszą nową ofertą. W sezonie 2018 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzamy asortyment roślin sprzedawanych w większych pojemnikach; również 2 litrowych.
 
Chcielibyśmy dostarczyć Państwu możliwie pełnej informacji na temat roślin wieloletnich jakimi są byliny, trawy ozdobne, paprocie i zioła. Ta strona powstała również z tego powodu. Szczegółowe opisy poszczególnych gatunków i odmian (jest ich obecnie 1353) wraz z 3055 zdjęciami, znaleźć można w zakładce gatunki.
 
Aby ułatwić Państwu odnajdywanie potrzebnych informacji, wyposażyliśmy naszą witrynę w wyszukiwarkę pozwalającą porządkować rośliny według takich parametrów jak: wysokość, kolor i data kwitnienia, wymagania wodne, słoneczne itp. Mamy nadzieję, że to narzędzie okaże się szczególnie pomocne w procesie projektowania założeń roślinnych.
 
 Copyright © 2017 Szkółka Bylin "Dobrepole". Wszelkie prawa zastrzeżone.